УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Весілля фото


Фото на весілля у Рівному, Луцьку, Львові та інших містах.

Якщо ви вже визначилися з датою весілля, обрали сукню та костюм, замовили місце проведення свята, на черзі – вибір фотографа на весілля, щоб цей день був зафіксованим у деталях.

Фото з весілля збережуть назавжди у Вашій пам'яті цей день, усі деталі - одягання молодої та молодого, викуп, розпис, прогулянка, гостей Вашого свята.

Професійна фотозйомка весіль – це фотографії, наповнені життям, енергією та красою, незалежно від того, чи це зйомка в студії, чи весільна фотосесія в м. Рівне, Луцьк, Львів, Київ та ін. Коли на весільних фото немає емоцій, вони стають звичайними картинками. Нашою ціллю як фотографів є передача настрою, глибини почуттів закоханих та звичайно ж бути напоготові зафіксувати кожну деталь весільних дрібниць. Тому весільна фотозйомка вимагає від фотографа особливо уважного ставлення як до деталей, так і контролю всього процесу в цілому. Також потрібно вміти побачити значуще в дрібницях, бути психологом, окрім того, весільна зйомка передбачає майстерне поєднання різних видів зйомок та вимагає значного досвіду й навичок.

Весільне фото повинно підкреслювати щирі емоції та природну красу, а весільна зйомка – проходити легко в невимушеній та приємній атмосфері. Тому в рамках підготовки до свого свята важливим є вибір гарного фотографа, адже шампанське – вип'ється, коровай – з'їсться, а фотографії залишаться назавжди.

Якщо вам потрібен весільний фотограф у м. Рівному, Луцьку, Львові, Києві – запрошємо до співпраці. В результаті нашої роботи ви отримаєте відмінні, позитивні, особливі фотокартки. Ваша щирість, радість, щастя завдяки нашому досвіду та відчуттям перетворяться у прекрасні яскраві фото, які будуть тішити вас та ваших близьких довгі роки. Всі фотографії проходять постобробку (в тому числі, дефекти, зайві деталі в кадрі), кадрування, світло та кольорокорекцію.

Час нашої роботи залежить від ваших вподобань: це може бути як зйомка від зборів і до першого танцю в ресторані, може бути зйомка увесь день, всіх подій весілля та, по бажанню, зйомки в студії, а також післявесільна фотосесія. Додатково ви зможете замовити фотокнигу з найкращими фотоспогадами з вашого весілля, вона допоможе зберегти свої весільні фото яскравими на довгі роки. Більше того, весільні фото, якісно оформлені та оброблені у професійно надрукованій весільній фотокнизі переглядаються частіше, аніж слайд шоу або фото на диску.

Досвідчений весільний фотограф зніме Ваше весілля так, ніби знімав би його собі!