УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Вагітні фотосесія


Професійні фотографи нашої студії проводять напрочуд вдалі фотосесії вагітних в Рівне. Справжній майстер здатен вловити ледь помітну посмішку, помітити щасливі іскорки очей, передати особливе почуття ніжності та любові майбутньої мами до своєї ще не народженої дитини. Лише професійний фотограф зможе розкрити всю Вашу красу цього періоду, а не показати недоліки, як це інколи роблять аматори. Правильне світло, вдала поза, цікавий ракурс, гарний одяг – і в результаті можна переглядати прекрасні фотографії вагітної жінки, схожої на принцесу.  

Майбутня мама сама може обрати місце для фотосесії в Рівне. Це може бути наша студія, її домівка або природа. Фотосесії вагітних жінок бувають дуже різними. Як Ви самі уявляєте свій образ? Ви прагнете бути ліричною, м'якою, еротичної, активною чи яскравою? Який настрій Ви хотіли б передати? На чому зробити акцент: на красі майбутньої мами, на ніжних взаєминах подружжя, на теплих сімейних почуттях і радості очікування молодшого братика чи сестрички старшими дітьми? Кожна вагітна жінка, кожна сімейна пара відповідає на ці питання по-різному. А фотограф щоразу бачить щось своє, унікальне. І в результаті фотосесія майбутньої мами стає неповторною.
Фотозйомка вагітної жінки в студії перетворюється на суцільне задоволення. Ми забезпечуємо необхідний реквізит, правильне освітлення, відсутність сторонніх очей, щоб вагітній в студії було зручно, приємно та комфортно.

Фотосесія майбутньої мами, проведена на природі – такий вибір роблять жінки, які просто обожнюють фотографуватись на фоні жовтого осіннього листя або небесної блакиті, серед квітів чи трав… Проте на вулиці – багато перехожих, і фотозйомка вагітної жінки може привернути небажану увагу.
Домашня фотозйомка вагітної – також хороший варіант. У себе вдома майбутня мама буде розкутою, та й одяг можна компонувати по-різному. Не зайвим буде долучити до зйомки майбутнього татка або інших домочадців, і навіть домашніх улюбленців.

За якийсь час після зйомки ми надаємо зразки фотографій вагітної, щоб замовниця обрала найкращі з них.

Замовляйте професійну фотозйомку для вагітних – і спогади про цей прекрасний час залишаться з Вами на все життя!