УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Фотосесії


В наш час потреба в якісних студійних портретах є досить високою. Портретні фотографії потрібні для реклами та резюме, для портфоліо моделей, для публікацій у ЗМІ, для документів та розміщення в соціальних мережах. А ще їх можна розмістити в сімейних альбомах, на робочому столі офісу чи на комоді спальні, прикрасити ними вітальню або хол. Залежно від бажаного результату і обирається місце проведення портретної фотозйомки.

Ми проводимо фотосесії як у нас в студії, так і в будь-якому іншому місці, відповідно до побажання – у клієнта вдома, в інтер'єрі приміщень, і просто на вулиці.

Якщо фотосесія відбувається у нас в студії, ми підбираємо фон відповідно до побажань клієнта або на власний розсуд. Наші професійні фотографи, використовуючи білий, чорний чи сірий фон, з кількома джерелами освітлення, створюють чудові художні, психологічні та бізнес-портрети.

У випадку, якщо замовник бажає отримати рекламний, постановочний або б'юті-портрет – ми залюбки декоруємо студію відповідним чином. У такому разі, для досягнення повної гармонії в кадрі, потрібно правильно підібрати одяг, кольори, аксесуари.

 Для проведення фотосесії на природі бажано обирати ранок або вечір. Результат постановочної фотозйомки на вулиці з природнім чи змішаним освітленням - це надзвичайно чуттєві та динамічні портрети.

Створення портфоліо моделі – особлива фотозйомка, до якої мають ретельно підготуватись як модель, так і фотограф. Адже завдяки професійним, якісним фото, на яких виграшно зображені всі принади претендентки, її артистичність та природність - саме її можуть обрати серед великої кількості інших дівчат. Уся подальша кар'єра моделі великою мірою залежить від уміння та майстерності фотографа, який виготовив для неї портфоліо.

У портретній фотографії недостатньо лише правильно скерувати світло або вдало «спіймати момент». Тут має значення абсолютно все: настрій моделі, атмосфера, яка панує навколо, контакт з фотографом та навіть погода за вікном. Робота над одним кадром може тривати кілька годин, проте вона варта результату.


Ми пропонуємо своїм замовникам креативні ракурси, цікаві пози, відповідний антураж – і тому портретні фотографії, виконані професіоналами нашої студії, виходять оригінальними й художніми. Вони приваблюють погляди і викликають щире захоплення!