УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Дитяча фотосесія


Дитячий фотограф нашої студії організує проведення фотосесії для дітей у будь-якому зручному для Вас місці: у студії, вдома, на вулиці, на природі.

Для створення гарних дитячих світлин фотограф сам повинен бути трішки дитиною - бачити навколишні предмети в незвичному ракурсі, уміти дивуватись та радіти дрібницям, любити життя. Фотографуючи дітей, ми намагаємося відобразити максимум дитячих емоцій, але робити це ненав'язливо, у вигляді гри. Для того, щоб зацікавити дитину, можна скористатися іграшками, які є у нас в студії, або принести улюблену іграшку малюка з дому. Також можна прихопити мильні бульбашки, дитячі книжечки – усе для того, щоб дитина почувалася якомога комфортніше.

Робота з дітьми має свою специфіку: малій дитині буває складно пояснити, яку прийняти позу, яку емоцію проявити в конкретному кадрі. У таких випадках дитяча фотозйомка передбачає відсутність постановочних сюжетів, усе відбувається експромтом, безпосередньо під час дитячої фотосесії. Інколи діти просто не хочуть фотографуватися, саме тому дитячий фотограф – це ще й тонкий психолог, який повинен знайти «контакт» з дитиною і стати для неї другом.

Оскільки діти - нетерплячі й непосидючі, дитяча фотосесія триває зазвичай від 1 до 2 годин, щоб малюк не надто втомився і фотографії вийшли максимально природніми.

Особливу увагу варто приділити знаменним подіям в житті дитини: хрестинам, дням народження, вступу до школи. Адже саме такі фотографії дарують прекрасні спогади про найщасливіші моменти дитинства!

Наша фотостудія організовує та проводить дитячі фотосесії малюків, і робить це досить успішно.

Час проведення фотосесії немовлят потрібно обирати, орієнтуючись саме на дитину – щоб малюк напередодні добре виспався, був здоровий та веселий. Тоді й сам процес фотографування триватиме приємно та легко, і дитячі фото вийдуть найкращими!

Ми проводимо зйомку новонароджених в Рівному в нашій студії, вдома у замовника та на свіжому повітрі. Фотографії малюків на природі – чудовий вибір, якщо на вулиці гарна погода. Пора року не має суттєвого значення – адже можна отримати чудові фото малюків, котрі бавляться серед квітів, жовтого листя чи в снігових кучугурах. Кожна пора дарує нам прекрасні сонячні дні та можливості для створення неперевершених дитячих фотографій.

Під час проведення дитячої фотосесії в студії ми турбуємося, щоб зйомка новонароджених відбувалася в максимально спокійній атмосфері, щоб дитинка була розслабленою і почувалася комфортно. Якщо малюк під час зйомки втомився й заснув – не біда, професійний фотограф підбере і для сплячого малюка цікаві та неповторні ракурси. Адже дітки, коли сплять, такі спокійні, розслаблені та - найрідніші…

Для підсилення естетичного ефекту під час дитячої фотосесії вдома чи в студії можна додавати в кадр різні цікаві деталі: букетик квітів, мильні бульбашки, улюблену іграшку, капелюшок та інше. Професійний фотограф нашої студії порадить, що саме для цього потрібно або самостійно створить підходящу композицію.

Наші фотографи – усі трішки художники. Вони обирають цікаві пози та ракурси, відповідний антураж, створюють таку атмосферу, щоб якнайкраще показати унікальність моменту, зобразити кожного малюка хоч і маленькою, але вже – особистістю.