УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Ідеї для веселого весілля

Організація веселого незабутнього весілля повинно охопити захід з самого початку і до кінця, від проведення виїзної церемонії до святкового торта і відходу гостей.

Вітальний фуршет

На церемонії одруження важко організувати веселощі, та в цьому й немає необхідності. Але деякі яскраві моменти може додати виїзна церемонія, яка зазвичай проводиться менш офіційно. Під час паузи між церемонією одруження і фото сесією, а також в паузі між фото сесією та банкетом дуже важливим моментом може виявитися вітальний фуршет, який триває зазвичай близько години. Вино, легкі закуски, розважальна музика допоможуть гостям не нудно скоротати час, познайомитися між собою і налаштуватися на майбутній весільний банкет.

Розсаджування гостей на весільному банкеті

Не буде перебільшенням назвати розсадження гостей одним з найважливіших моментів весільного торжества. Адже саме з розсадження починається створення святкового веселого настрою кожного гостя окремо і весілля в цілому. Грамотне розсадження є запорукою дружньої атмосфери. Розгляньте списки запрошених гостей і підійдіть до цього питання дуже ретельно. Молодих людей і дівчат бажано посадити за один стіл, а сімейні пари - за інший. Для присутніх на весіллі дітей краще організувати окрему зону, ніж саджати їх разом з батьками.

Весільне меню на будь-який смак

Формуванню незабутньої дружньої атмосфери на вечірці сприяє різноманітність страв і напоїв, пропонованих гостям. Звичайно, найважливішим в складанні меню є ваше бажання бачити ті чи інші страви і напої на банкеті. Але важливо врахувати і пристрасті гостей, намагаючись підібрати кожному улюблені страви і закуски. Урізноманітнити святкову вечерю допоможе вам організація незвичайних фуд-зон - закусочних, сирних, млинцевих, десертних, ягідних столів. Фуд-бар з безліччю напоїв і легких закусок. Ці нескладні в організації моменти допоможуть зробити весілля веселим і захоплюючим.

Зонування на весіллі

Щоб гості весь вечір на весіллі не просиджували за обіднім столом, продумайте організацію зон для розваг. Тут є що запропонувати. Сприяти задушевним спілкуванням буде lounge-зона з диванами навколо столу з солодощами і напоями. Секрет веселої весільної вечірки криється в правильному зонуванні. Чергуйте перекушування з розвагами, створивши зони танців, інтерактивів, спілкування. Передбачте зону коктейлів або Кенді-бар з солодощами.

Бармен-шоу

Щоб догодити гостям з напоями і створити заводну невимушену атмосферу на весіллі, важливо покликати на весілля професійного бармена, який зможе організувати відмінну програму вечора. Така людина зазвичай знаходить спосіб догодити гостям з урахуванням різних смаків та інтересів в напоях. У програмі бармена часто є ефектне шоу, яке здорово розважить гостей.

Музикальна пауза

Паузи, що виникають на весільному банкеті, необхідно заповнювати вміло. Якщо у вас на весіллі запланована жива музика, заздалегідь обговоріть з музикантами послідовність виступів, репертуар і мелодії фонового супроводу. Якщо живої музики немає, запросіть професійного ді-джея, від якого багато в чому залежить настрій весілля.

Пародії на весіллі

На додаток до музичних артистів можна запросити на весілля пародистів. В репертуарі артистів жанру зазвичай є спеціальні програми - пародії-шоу, в яких артисти весело і невимушено розважать гостей, наслідуючи зірок і знаменитостей, наслідуючи голос і манери відомих співаків, кіноакторів і політиків. Акторський талант і харизма з добре поставленими голосами зазвичай знаходить підхід до настрою гостей різних вікових категорій. Пародії на весіллі- найкращі ліки від нудьги.

Розваги

Крім поглинання їжі з напоями і танців, ви повинні продумати для вашого вечора розважальні ідеї і заходи. Адже весілля - незабутнє свято, який повинен залишитися в пам'яті гостей і молодят, як веселий захід. Приготуйте для розваг реквізит у вигляді смішних масок, табличок для фотосесії, конфетті та серпантин. Наповніть програму вечора в проміжках між подачею страв і напоїв лотереєю, конкурсами, сюрпризами. Попросіть друзів продумати жартівливі тости, які зазвичай здорово пожвавлюють атмосферу застілля. Нехай ваше весілля перетвориться на веселе розважальне шоу.

Розваги для дітей

Дуже важливо передбачити розваги для дітей, які прийшли з батьками на весілля. Для малолітніх гостей передбачте окрему від дорослих програму, в якій може бути присутнім аніматор. Краще посадити дітей за окремий стіл зі спеціальним меню і продумати для них дитячі конкурси. Тим самим ви здорово розвеселите дітвору і дасте можливість їх батькам відмінно провести час на вечірці.

Сюрпризи і подарунки гостям на прощання

Найголовнішим солодким сюрпризом, звичайно ж, на завершення банкету буде весільний торт. Але сам процес прощання в кінці весільного вечора можна оживити і зробити незабутнім, щоб не довелося з сумом спостерігати спини йдуть завчасно гостей. В даний час практикуються бонбоньєрки - оригінально оформлені подарунки гостям в знак подяки від молодят.
Крім цих невеликих, але важливих знаків уваги можете запланувати на кінець вечірки прощальний захід. Це може бути феєрверк для весілля на природі, пускання на воду сплетених вінків для весілля у водойми або просто виконання молодятами пісні або останнього танцю для гостей в знак подяки.
Ви розглянули запропоновані важливі моменти в організації веселого торжества. Додайте до них свої безцінні родзинки креативного мислення, і ваше весілля буде справді незабутньою для вас і ваших гостей.

Джерело

Повернутися