УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Підготовка до весілля

Одна із найприємніших та найнезабутніших подій для кожної людини - весілля. Щоб провести свято на найвищому рівні, потрібно докласти багато зусиль та коштів. У кожної молодої пари, в процесі підготовки до весілля, виникає багато питань пов'язаних із підготовкою до цього свята.

Підготовка до весілля - це довготривалий процес, який починається заздалегідь.Перш за все потрібно оприділитися із датою весілля. Бажано, щоб подія припадала на суботу і не співпадала із християнським постом, оскільки буде проблематично взяти шлюб в церкві.
У християнській релігії існують такі головні пости.
1. У вівторок і четвер (у ці дні не вінчають у церкві);
2. За сім тижнів до свята Великодня (Великий піст);
3. Другий понеділок після дня Святої Трійці (Петрів піст);
4. 14-28 серпня (Успенський піст);
5. 28 листопада-7 січня (Різдв'яний піст);
6. 8-20 січня (Святки, Водохресний Святвечір, Водохрещення Господнє);

Проте на цю дату також впливає ресторан. Для прикладу у Рівному деякі банкетні зали замовлено на півроку або і рік наперед, і тому знайти вільний ресторан для банкету дуже складно. Для вибору дати молодятам потрібно взнати чи вже не заброньований ресторан на це число.

Для вибору ресторану ви маєте враховувати кілька показників
1. Кількість запрошених гостей
2. Ваш рівень достатку
3. Місцезнаходження ресторану( для полекшення доїзду гостей на весілля, а також після весілля )
4. Контингент гостейРесторани встановлюють ціни в основному з розрахунку на одну особу. На 2008 рік ціни у Рівному починаються від 200грн. на одну особу. Обов'язково потрібно взнати, що входить в цю ціну( меню, алкоголь, мясне, солодке, та до котрої години буде дозволено святкувати). Ресторани, які користуються високим авторитетом не дозволять приносити їжу на весілля приготовлену власноруч, тому що було багато випадків отруєння гостей із за несвіжої або неякісної їжі. При замовленні ресторану на певну дату молодята повинні залишити завдаток.

Отже, оскільки з датою весілля оприділено, наступним кроком для молодої пари має бути вибір відеооператора на весілля, фотографа, музикантів або ді-джея і тамади. В мене є декілька порад щодо вибору цих людей. Почнемо пошук відеоператора. Якщо у Ваших знайомих недавно відбулося весілля, ви можете почати вибір із відеооператора, який знімав їхнє весілля. Візьміть декілька фільмів відеооператорів. Моя порада переглядати фільм повністю, звернути увагу на якість відео, а також взнати тип відеокамери.( цифрова чи аналогова ). Найкраще якщо відеокамера напівпрофесійна цифрова, тому що у "любительської" дуже погана якість, а якщо оператор говорить, що в нього професійна цифрова відеокамера – він говорить неправду, оскільки такими відеокамерами знімають лише на студіях і ці відеокамери надзвичайно дорогі.
В наш час існує багато шахраїв, які показують відео не своє, постарайтесь переконатися що вони показуюсь свою відеороботу. Взнайте терміни виконання. Моя порада, щоб відео не містило різних вставок із мультфільмів та фільмів( Шрек і т.д. ) Відео має бути приємним для перегляду і також не дуже довготривалим. Ціни коливаються від 300$ за готовий весільний фільм і вище. Дехто із відеоператорів пропонує паралельно знімати на відео та фото. Тому можливість таку потрібно відразу відкидати і шукати собі іншого відеоператора, оскільні нереально одночасно виконувати на високому рівні відео та фото зйомку. Це все стосується також вибору фотографа на весілля. Головне, щоб його роботи вам подобалися. Ціни починаються від 200$ і вище.

Стаття з весільного порталу best-wedding.com.ua

Повернутися