УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Корисні поради, статті

Забронюй Коплекс Фото-відео на Весілля і гарантовано отримай 1000грн знижки

Ще не визначились кому доручити фото та відеозйомку Вашого весілля? У Вас є можливіть скористатись нашою акційною пропозицією замовивши весілля в нашій студії.

Детальніше

Ідеї для веселого весілля

Напередодні весільного торжества зрозумілі хвилювання молодят про його облаштування та організацію. Адже хочеться, щоб вийшло весілля мрії, найвеселіше, що запам'ятовується. Пропонуємо до розгляду перелік важливих моментів веселого незабутнього весілля, який може бути вам корисний.

Детальніше

Парад наречених 2014. м. Рівне

Соцiальний проект : Парад наречених 2014-року  
В рамках Параду Наречених : конкурс з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу.

Детальніше

Весільна виставка-продаж «Wedding JAM SHOW- 2013»

У програмі виставки:

Демонстрація рекламних відео - роликів учасників виставки - продажу за тематичними напрямками, покази весільного одягу та майстер – класи весільного танцю наречених, студій краси весільної зачіски, макіяжу, манікюру та боді – арту, ковальства (виготовлення нареченими сердечка на щастя), круглий стіл «Школа успішного весілля», виступи артистів та мистецьких колективів, розіграш сертифікатів та подарунків, бармен – шоу та дегустація спиртних напоїв, м’ясних виробів, весільної випічки, бонбоньєрок та «живі» фуршетні столи, вогняне шоу, мім та ходулісти, катання в кареті та інше.

 

Детальніше

Парад наречених 2013. м. Рівне

В рамках Параду Наречених : конкурс з перукарського мистецтва,нігтьової естетики та макіяжу .
Особливістю цього заходу - його масовий характер, що популяризує сімейні цінності, добробут та важливу роль родини у житті кожної людини. Екс-наречені, які нещодавно відсвяткували свій найщасливіший день подарують гостям свято гарного настрою, щирості і любові, яких так не вистачає у повсякденному житті.

Детальніше

Особливості весільної відеозйомки

Сьогодні весільна відеозйомка - це вже не просто репортажна зйомка, адже зараз до неї пред'являють дуже високі вимоги. Сьогодні весільну відеозйомку відрізняють наявність сюжету, попередньо складеного індивідуально сценарію, продуманий антураж, художні та стилістичні рішення і т.д. Ось чому вже зараз можна з упевненістю сказати, що весільна відеозйомка - це мистецтво.

Детальніше

Підготовка до весілля

Одна із найприємніших та найнезабутніших подій для кожної людини - весілля. Щоб провести свято на найвищому рівні, потрібно докласти багато зусиль та коштів. У кожної молодої пари, в процесі підготовки до весілля, виникає багато питань пов'язаних із підготовкою до цього свята.

Детальніше