УКР | РУС

  • (097) 442-05-92 (066) 149-65-49

Обробка фотографій

Відбір
В середньому під час фотосесії знімається 100-700 фотографій в форматі RAW. Звичайно перед обробкою з них потрібно відібрати найкращі, тому процес відбору займає чимало часу. Адже віддавати клієнту таку кількість фотографій немає сенсу, серед них можуть дублюватись кадри, або бути просто нецікаві знімки. Краще отримати меншу кількість фотографій ретельно відібраних і якісно оброблених.

Редагування
Після відбору фотографій ми приступаємо до початкової корекції фотографій:

Корекція кольору (балансу білого)
Дана операція необхідна, щоб вивести усі кольори фотографії до тих якими вони повинні виглядати насправді. За основу береться білий колір. З JPEG-файлом така маніпуляція неможлива, тому що фотоапарат під час зйомки сам визначає баланс білого і при цьому нерідко помиляється і після цього вже неможливо виправити цю помилку. Зазвичай на таких фотографіях білий колір зовсім не білий, а має інші відтінки (голубий, жовтий, оранжевий).

Кадрування
Кадрування потрібно для того щоб відрізати лишні деталі на фотографії і поліпшити композицію вцілому.
Видалення зайвих деталей, котрі псують фотографію
Досить часто на фоні фотографії потрапляють зайві деталі, які псують її (дроти електромереж, випадкові перехожі, сміття та ін.). За допомогою програми ці деталі непомітно прибираються.

„Лікування” дефектів шкіри, прищиків, ранок
Шкіра обличча та рук людини часто мають ледь помітні дефекти або ранки, які на фотографії дуже помітні. Це може бути почервоніння шкіри, зморшки, прищики, дрібні подряпини, ранки. Усі вони прибираються у програмі не зачіпаючи рис характреру обличча, структури шкіри.

Художня обробка фотографій
Для надання фотографії більш художнього вигляду і виразності ми приміняємо додаткову більш складну і глибоку обробку. Сюди відноситься перевід фотографії в чорно-білий режим, кольорове тонування, вибіркове тонування, ефекти художнього розмиття фону (боке), накладення текстур, затеменння кутів, вибіркове збільшення кольорового і тонового контрасту.